Нові перемоги спортсменів району

Дата: 31.05.2016 16:39

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в районі відбувся традиційний обласний турнір з футболу серед юнаків 2003-2005 років народження, в якому прийняли участь команди: «Нива» смт. Тростянець, «Авангард-Енергіл» м. Ладижин, «Інтер» м. Тульчин, «Патріот-юніор» РДЮСШ м. Тульчин. На оксамитовому газоні УМС «Колос» 60 юних спортсменів у безкомпромісній боротьбі та вирі позитивних емоцій сперечались за право підняти над головою Кубок переможця. Краще, за системою кола, це вдалося футболістам «Ниви». Друге місце посіли юні «патріотівці», «бронзовий» кубок у Ладиженців. Усі команди були нагороджені кубками та особистими й командними дипломами сектору молоді та спорту райдержадміністрації.
Принагідно нагадаємо, що «Патріот-юніор» районної ДЮСШ м. Тульчина 2006 р.н став першим у подібному змаганні тиждень тому у м. Немирові й виборюватиме першість серед восьми команд південного регіону в міжобласному турнірі з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в смт. Піщанка 1-го червня.