Дата: 27.03.2019 13:52
Кількість переглядів: 204

Фото без опису

Важка атлетика

23 березня 2019 року в м. Жмеринка відбувся чемпіонат Вінницької області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 13-ти років. В змаганнях взяла участь збірна команда Тульчинського району сформована на базі вихованців Тульчинської ДЮСШ школи-ліцею та представники з 7-ми районів нашої області.
Тульчинська команда зайняла І місце, ІІ місце - м.Жмеринка, ІІІ місце - м.Вінниця (тренери Мельник В.А., Литвинов К.В.).
В поточному році наші атлети брали участь в різних змаганнях:
1. чемпіонаті Вінницької області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 17-ти років та стали чемпіонами;
2. чемпіонаті Вінницької області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 20-ти років, стали срібними призерами;
3. кубку Вінницької області, стали срібними призерами.
Дані змагання повністю профінансовані відділом освіти молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації.
З 25 по 29 березня 2019 року у м. Коломия Івано-Франківської області відбудеться чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 20-ти років за сприянням Тульчинської райдержадміністрації у складі збірної Вінницької області Тульчинський район буде представляти учень Тульчинської ДЮСШ школи-ліцею Торохтій Володимир, кандидат в майстри спорту, який на останніх змаганнях показав результат на 10 кг нижчий за норматив майстра спорту України.

Футзал

23 березня 2019 року у м. Вінниці в спортивному комплексі «Колос» відбувся фінал чемпіонату Вінницької області з футзалу серед ветеранів (40+).
Тульчинський район був представлений командою ФК «Патріот» м. Тульчин. До фінальної частини, після трьох відбіркових турів вийшло шість команд, що були розподілені на дві групи.
У групі «Б» наші футзалісти переконливо здолали суперників з Тростянецького району 9 – 0, форсуючи події на майданчику. Адже основний конкурент в групі (Ладижинський «Авангард» ) здолав Тростянецьку «Ниву» з різницею у п’ять м’ячів 8 – 3.
В особистій зустрічі тульчинці виявились сильнішими та переграли суперника з рахунком 3 – 1.
У фіналі, нашим землякам протистояла фактично збірна області – «Патріот – ПСВ» м. Вінниці сформована з професійних гравців та підсилена легіонерами з Черкаської області.
До останніх хвилин тримався паритет в рахунку 2 – 2 і лише на останніх хвилинах суперник довів свою перевагу 2 – 3.
Отож, у підсумку футболісти ФК «Патріот» м. Тульчин здобули срібні нагороди турніру, красень кубок та звання віце-чемпіонів Вінниччини.