Новини змагань з легкої атлетики

Дата: 17.12.2018 11:50

9 грудня 2018 року було проведено відкриту першість Тульчинської ДЮСШ з легкої атлетики серед учнів 2004-2005 р.н., загальноосвітніх шкіл району. Змагання проводились з метою залучення дітей до систематичних занять на відділенні легкої атлетики та відбору кандидатів для участі в 1-му турі чемпіонату області, який відбудеться в січні 2019 року в м. Вінниці. Змагання були особистими. За підсумками змагань переможцями та призерами стали:
Біг 20 метрів (дівчата) - Гусятинська Яна (ЗШ №2) , Покиньчереда Мирослава (ЗШ №1), Яременко Христина (Нестерварська ЗШ).
Біг 20 метрів (дівчата молодші) - Монастирська Аліна (ЗШ №3), Дріма Євдокія ( ЗШ№1), Подоляк Анастасія (ЗШ№1), Подоляк Анастасія (ЗШ№1).
Біг 20 метрів (юнаки) - Бабак Владислав (ЗШ№2), Балик Микола (ЗШ№2), Коліброда Юрій (ЗШ№2).
Біг 20 метрів (юнаки молодші) –Довгань Вячеслав (ЗШ№1), Сніцарук Даніїл (ЗШ№1), Кришталь Олександр ( ЗШ№1).
Штовхання набивного м’яча (юнаки) - Коліброда Юрій (ЗШ№2), Балик Микола (ЗШ №2), Рудий Іван (ЗШ№2).
Штовхання набивного м’яча (дівчата) – Магдевич Аліна (МазурівкаЗШ), Яременко Христина (Нестерварка ЗШ), Бобікова Олександра (ЗШ. №2).
Стрибки в довжину (дівчата) - Білоус Юлія (Мазурівська ЗШ), Гусятинська Яна (ЗШ), Погребна Анастасія (ЗШ№1), Покиньчереда Мирослава (ЗШ№1).
Стрибки в довжину( юнаки) - Бабак Владислав (ЗШ№2), Коліброда Юрій (ЗШ№2), Швець Ярослав (ЗШ№2).
Біг 200 метрів (дівчата) - Монастирська Аліна (ЗШ№2), Білоус Юлія (Мазурівська ЗШ), Гусятинська Яна (ЗШ№2).
Біг 200 метрів (юнаки) - Бабак Владислав (ЗШ№2), Швець Ярослав (ЗШ№2), Коліброда Юрій (ЗШ№2).
В організації та проведенні змагань взяв участь весь тренерський склад Тульчинської ДЮСШ (директор А.Чорній), також вихованці старшої вікової групи Браницький Владислав, Кішик Даря, Пелих Олександра, Кузнецова Анастасія. Наступні змагання відбудуться 15 грудня 2018 року. В них братимуть участь учні 2006 – 2007 р.н. і молодші учні загальноосвітніх шкіл району.