Новосілля багатодітної родини в с. Кленовому

Дата: 10.07.2013 16:52

У січні 2013 року сталася пожежа на горищі приватного будинку, що знаходиться у с.Кленове Тульчинського району. Власниця будинку – Батранюк Наталія Миколаївна – мати чотирьох дітей, якій не було звідки чекати допомоги.
Для вирішення даного питання головою райдержадміністрації Бузіком А.С. були запрошені до Шпиківської селищної ради підприємці, які працюють на даній території. Враховуючи те, що будинок, де сталася пожежа був занадто малий для проживання в ньому чотирьох дітей, підприємці вирішили придбати новий. Було зібрано усю необхідну суму коштів для придбання житла дітям Батранюк Н.М. Серед небайдужих до людського горя були районна державна адміністрація, районна рада, Фонд народного депутата України Джиги М.В., Шпиківська селищна рада, приватні підприємці, підприємства, організації: Голуб Т.І., ПП «Ескон» - Кондратюк Ю.Г., Бойко М.С., Стаднік С.Д., Ляленков А.О., Поливаний П.П., Тимчишен М.Я., Коваль М.А., Жульміна В.Г., Золотарьова Т.В., Кізлик Л.Д., Цюпій В.І., Іщак В.М, Кізлик Н.В., аптека ТОВ «Унісем фарм» - Нікітчук О.І., Цюпій Т.М., ПП «Корнер» - Мандрик Ю.Ф., Білий В.М., Стахов О.В., Козінський М.М., Яніна Л.А., Присяжнюк А.Л., Гнідовська Л.А., Стріяшко П.А., Гриценко О.О., Повх О., Дідоренко Н.В., Сидоренко Д.І., Терешко В.П., Терешко Є.П., Сас І.В., Музика П.І., Климчак Н.В., Дикий В.В., Волинець М.Г., СТО Мельник В.Г., Торчило В.В., Ольхович Т.А., Фігура С.П., ФГ «Катафот» - Крисько О.В., СТ «Шпиківський молокозавод» - Бідюк М.П., Ратушний В.М., Шпиківський ДОЗ - Заболотний В.П., ТОВ «Бершадь молоко», Вишневська О.О., Любчик Т.Є., громадська організація «15 громада», Свинчак Л.М., Литвинюк О.А., Шестопалько Ю.В., Каплун Н.М., ТОВ «Літинський молокозавод», Яворський Ю. та Яремчук В. Фото без описуЗа сприянням Тульчинської районної державної адміністрації, селищної ради, соціальних працівників було виготовлено та зібрано усі необхідні документи для придбання будинку дітям Батранюк, що знаходиться теж в с. Кленове.
9 липня 2013 року привітати із Днем родини та вручити документи на будинок до сім’ї Батранюк Н.М. приїхали заступник голови райдержадміністрації Колібабчук М.І., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остропольська О.О., начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Поліщук В.Л., фахівець із соціальної роботи Дробіняк Р.В., секретар Шпиківської селищної ради Семко Н.В., представник від підприємців – Слободянюк Н.М. Діти разом з мамою тепер мають нове помешкання та з вдячністю згадують усіх, хто допоміг їм його отримати.