Обговорюємо проект перспективного Плану розвитку регіону

Дата: 11.12.2018 15:10

11 грудня 2018 року в приміщенні Копіївської сільської ради (с. Копіївка) відбулось засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому було обговорено перспективний план розвитку регіону.
В засіданні виконкому взяла участь керівник апарату райдержадміністрації, депутат районної ради Тетяна Найда.
Копіївською сільською радою було подано на розгляд райдержадміністрації 11 проектів, серед яких – реконструкція системи водопостачання, ремонт та оснащення сільського клубу, ремонт комунальних доріг та доріг місцевого значення, модернізація вуличного освітлення, реконструкція центру спортивного та культурного відпочинку дітей та молоді, реконструкція котельні ЗЗСО І-ІІ ст.
Саме проект з реконструкції котельні місцевої школи увійшов до переліку об’єктів і проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації по Тульчинському району на період 2019-2021рр.
Реалізація проекту потребує корегування проектно-кошторисної документації у 2019 році, будівельно-монтажні роботи планується здійснити в 2020 році.
Членами виконкому також було обговорено перспективи реалізації усіх запропонованих до розгляду об’єктів.