Об’їзд населених пунктів щодо дотримання Правил благоустрою та санітарної очистки населених пунктів району

Дата: 26.02.2019 18:59

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Віталія Чуби від 11 лютого 2019 року № 50 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району» у районі розпочато весняну акцію з благоустрою, з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, відповідно до затвердженого графіка, робочою групою, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського та начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктрури Миколи Шевчука, проведено об’їзд населених пунктів району.
За результатами об’їзду, керівництву органів місцевого самоврядування було звернуто увагу на організацію заходів з метою покращення благоустрою населених пунктів, зокрема приведення у належни стан вїзних знаків населених пунктів, ремонту доріг, очищення узбіч, впорядкування кладовищ, приведення в належний стан паспортизованих сміттєзвалищ, ліквідація стихійних звалищ, тощо.
Відповідним службам доручено поставитись до роботи з максимальною відповідальністю та виконати усі поставлені завдання у встановлені терміни.