Оголошення для зацікавлених осіб та місцевих громад!

Дата: 21.09.2018 10:45

Доводимо до Вашого відома, що установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» в рамках своєї діяльності напрацювала ряд заходів щодо підтримки та розвитку бізнес середовища.
Однією із проблем представників МСП є необхідність в знаннях та навичках з питань підприємницької діяльності.
З цією метою ми розробили ряд навчальних семінарів для підприємців.
Тематики семінарів:
  • Особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності
  • Побудова бізнес-процесів
  • Як рухатися в бурхливих водах стартапу?
  • Бізнес у ХХІ сторіччі: що чекати підприємцям?
  • Як продавати дорожче, ніж у конкурентів і не витрачати прибутків?
Звертаємось до Вас із пропозицією провести один чи декілька заходів для підприємців Вашої громади в 2018 та 2019 роках.
Агенція забезпечує підготовку оголошення про проведення заходу (розміщує на офіційному сайті Агенції та на сторінці в Facebook), роздаткові матеріали (папка, ручка, блокнот, друковані матеріали, анкети ефективності та якості проведення заходу), створює форму для онлайн-реєстрації, забезпечує реєстрацію учасників та загальний супровід заходу, за результатами проведення заходу готує статтю (розміщує на офіційному сайті Агенції та на сторінці в Facebook) та звіт, забезпечує розсилку учасникам презентаційних матеріалів заходу, аналізує анкети.
Громада-партнер забезпечує приміщення та обладнання (ноутбук, мультимедійний проектор, екран для проектора, фліпчарт) для проведення заходу, харчування учасників, трансфер експертів та модераторів заходу з Вінниці та до Вінниці, запрошує учасників заходу, оплачує послуги залучених експертів (Додаток 1).
Просимо розглянути можливість співпраці з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.
З метою більш предметного обговорення пропозицій співпраці, просимо звертатись до контактної особи Гижко Наталії Валентинівни – директора Агенції, тел. 0432 57-57-24, 50-85-80, e-mail: ardvin.org@gmail.com.