Дата: 04.11.2015 14:15

Тульчинська районна державна адміністрація з 30 жовтня 2015 року оголошує конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті «Тульчин – Ганнопіль»

Об'єкт конкурсу
Коротка характеристика об'єкта конкурсу
Необхідна категорія та клас автобусів, кількість:
Особливості періодичності перевезень
Найменування маршруту
час відправлення з початкового та кінцевого пунктів
протяжність та технічна характеристика
основний + резервний
Тульчин АС- Ганнопіль
6:50/7:15; 17:30/18:00 (пн,вт,ср, пт.)
9 км. Дорога з покриттям, місцевість рівнинна
М3, клас А, І, 1+1
постійно, у певні дні тижня.
5:50/6:20; 6:50/7:15; 8:00/8:30; 11:00/11:30; 12:00/12:30; 17:30/18:00. (чт, нд.)

1. Умови конкурсу:

Конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті «Тульчин – Ганнопіль» проводиться відповідно до ст..43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

Обов’язковими умовами конкурсу є:

Наявність достатньої кількості автобусів для забезпечення перевезень пасажирів на об’єкті конкурсу (категорія М3, клас А, І, кількість : 1 основний + 1 резервний);

Відповідність Національним стандартам ДСТУ 3649:2010 "Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання";

ДСТУ 4276:2004 "Система стандартів у галузі охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів. Атмосфера. Норми і методи вимірювання димності відпрацьованих газів автомобілів з дизелями або газодизелями";

ДСТУ 4277:2004 "Система стандартів у галузі охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів. Атмосфера. Норми і методи вимірювання вмісту оксиду вуглецю та вуглеводнів у відпрацьованих газах автомобілів з двигунами, що працюють на бензині або газовому паливі";

Міждержавному стандарту ГСТУ 60.2-00017584-011-2001 "Засоби транспортні дорожні. Технічні вимоги до безпечності конструкції автобусів загального призначення, які знаходяться в експлуатації".

Дотримання державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Наявність не менш як одного транспортного засобу пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями для роботи на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Тульчинського району.

Відповідність вимогам ст.45 закону України «Про автомобільний транспорт» та п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

Автомобільний перевізник - переможець конкурсу повинен самостійно забезпечувати перевезення.

1. Подання документів для участі у конкурсі здійснюється у відповідності до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081
  2. Необхідну додаткову інформацію про об’єкт конкурсу, бланки документів для участі у конкурсі можна отримати за адресою: 23600, Вінницька область м. Тульчин, вул. Леніна, 1 каб. 216; тел.: (04335) 2-25-34 з 8:00 до 17:00 год. З понеділка по п’ятницю.
  3. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі 16 листопада 2015 року за адресою: 23600, Вінницька область м. Тульчин, вул. Леніна, 1, каб. 216.
  4. Засідання конкурсного комітету відбудеться за вищезазначеною адресою 30 листопада 2015 року о 10:00 год.
  5. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04335) 2-25-34 та

2-25-57, електронна адреса: tultrda@ukr.net.ua