Оголошення про набір до робочої групи з питань підготовки та супроводу проектних пропозицій

Дата: 16.03.2015 11:00

Управління міжнародного співробітництва Вінницької обласної державної адміністрації оголошує набір до робочої групи з питань підготовки та супроводу проектних пропозицій, що передбачають залучення зовнішніх джерел фінансування.

Вимоги до кандидатів:

• Володіння базовими знаннями в сфері проектного менеджменту;
  • Знання англійської мови;
  • Досвід роботи в сфері написання/імплементації проектів в рамках конкурсів та грантів;
  • Готовність співпрацювати з місцевими органами державної влади в рамках написання проектів.

Документи кандидатів (резюме та довідка про досвід роботи в проектній діяльності) надсилати до 01 квітня 2015 року на адресу управління міжнародного співробітництва: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 70 або електронною поштою ums@vin.gov.ua Контактні телефони: тел.67-01-64, факс: 61-14-89.