Оголошення про проведення другого етапу конкурсного відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і сере

Дата: 21.07.2017 11:01

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!
В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 225 оголошується конкурс інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва.
Право на одержання компенсації мають суб’єкти підприємництва, які:
- зареєстровані та здійснюють діяльність у Вінницькій області;
- забезпечують співфінансування проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 10 відсотків його вартості;
- реалізують інвестиційні проекти, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку та передбачають створення та розширення виробничих потужностей, впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво та переробку сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції), виробництво будівельних матеріалів, виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних.
Документи, які подаються для участі у конкурсному відборі:
1) заявка на участь у конкурсному відборі за формою, що додається;
2) бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проекту, який повинен містити інформацію про:
назву, мету, вартість та джерела фінансування проекту, соціальні та екологічні наслідки його впровадження;
фінансово-економічні показники ефективності проекту (фактичне збільшення обсягів виробництва, відрахувань до бюджету, досягнутий рівень рентабельності, термін окупності);
створення нових робочих місць, зокрема, за умови збереження наявного персоналу;
рівень заробітної плати працівників, які будуть працевлаштовані на нові робочі місця;
впровадження енергозберігаючих заходів, їх обґрунтування та оцінка економічної ефективності від їх впровадження;
копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка надала
кредит;
3) довідку банківської установи із зазначенням загальної суми кредиту, загальної суми відсотків, сплаченої суми відсотків за відповідний період та розрахункової суми відсотків, що підлягає відшкодуванню за рахунок компенсації;
4) довідку про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з виплати заробітної плати;
5) копію фінансового звіту (декларації) за останній рік і останній звітний період.
Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.
Прийом документів здійснює Агенція регіонального розвитку Вінницької області (м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125).
Кінцевий термін подання документів 1 серпня 2017 року.
В разі виникнення запитань щодо деталей, звертайтесь до Агенції за тел.: 0432-57-57-24, 50-85-80, 067-148-11-95 або на електронну адресу Агенції: e-mail: ardvin.org@gmail.com.
до Порядку часткового відшкодування
з обласного бюджету відсоткових ставок
за кредитами, залученими суб’єктами
малого і середнього підприємництва
на реалізацію інвестиційних проектів
(розділ ІІІ, пункт 5)
на участь у конкурсі на отримання підтримки за рахунок коштів обласного бюджету
Прошу допустити______________________________________________________________
(повна назва юридичної особи або ПІБ фізичної особи-підприємця)
_____________________________________________________________________________
до участі у конкурсному відборі на отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію бізнес-плану інвестиційного проекту _______________________________________________________
(назва)
Відомості про суб'єкта:
Керівник____________________________________________________________________
(назва посади, П. І. Б.) ________________________________________________________
Юридична адреса______________________________________________________________
Місце знаходження виробничих потужностей______________________
Телефон ____________________________
факс _______________________________
E-mail ______________________________
Вид діяльності (основний) ______________________________________________________
Код ЄДРПОУ (ідентифікаційний номер) __________________________________________
Банківські реквізити____________________________________________________________
Одночасно повідомляю, що:
проти ________________________________________ не порушено справи про банкрутство, санацію, ліквідацію; фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій не отримуємо; фактів незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів встановлено не було.
Керівник ________________ ________________________
(підпис) (ініціали та прізвище)
Реєстраційний № ________________
від "___" ____________ 20___ р.