Охорона праці очима дітей

Дата: 27.05.2014 11:25

На виконання наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації № 64 від 14.02.2014р. «Про організацію і проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей» та з метою залучення творчого потенціалу дітей та молоді шкільного віку до проблем охорони праці та підвищення відповідальності батьків за свою власну безпеку, а також сприяння вихованню у них свідомого відношення у майбутньому до безпечної поведінки на робочому місці, на безпечні та здорові умови праці, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації спільно із відділом освіти було проведено 1 тур районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей» (далі – конкурсу).
В конкурсі взяли участь 80 учнів з 20 навчальних закладів району, роботи яких були розглянуті журі конкурсу та були визначені переможці у трьох вікових категоріях, а також призери. Всі переможці і призери (14 учнів) нагороджені грамотами та цінними подарунками. Крім того 5 кращих робіт направлені в ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області для участі в обласному етапі конкурсу.