Охорона праці очима дітей

Дата: 26.04.2013 16:16

Проведення конкурсу дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей»

Управління соціального захисту населення спільно з відділом освіти Тульчинської районної державної адміністрації провели перший етап районного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Мета проведення даного конкурсу – формування активно-свідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці, виявлення і відбору талановитої молоді, підвищення інтересу у дітей та молоді шкільного віку до проблем у сфері охорони праці.

В конкурсі взяли участь 63 учні з 26 загальноосвітніх навчальних закладів району. Найбільшу активність проявили учні Заозерненської ЗШ І-ІІІ ст.., НВК ЗШ І-ІІІ ст..№3-гімназії, Ганнопільської ЗШ І-ІІІ ст.., Суворовської ЗШ І-ІІІ №1, Клебанської ЗШ І-ІІІ ст.., Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст.

Журі конкурсу визначило кращі дитячі роботи. 25.04.2013р на базі районного центру технічної творчості відбулося нагородження призерів та лауреатів конкурсу. На нагородженні були присутні : начальник відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації Митрицан М.М., начальник відділу праці та соціально-трудових відносин УСЗН райдержадміністрації Бакунчик М.І., заступник начальника відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань у Немирівському районі Петровський С.Ю., старший інспектор з безпеки праці управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дачевський А.І. 12 дітей - учнів шкіл району отримали грамоти та цінні подарунки.

Захід було проведено на виконання соціальних ініціатив Президента України стосовно розвитку дитячої творчості в країні.