Ой, хто, хто Миколая любить

Дата: 20.12.2013 16:21

На виконання завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо захисту прав дітей в районі проведено ряд заходів для дітей різних соціальних категорій. Зокрема, 19 грудня 2013 року в Тульчинському районному будинку дітей та юнацтва (директор – Мельник Л.М.) для 100 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з багатодітних родин відбулося цікаве, веселе свято з нагоди Дня Святого Миколая, організоване управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації (начальник – Богач М.В.), районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Остропольська О.О.).
Атмосфера була піднесена і урочиста. Гарний настрій всім присутнім подарували учасники тематичного концерту та сам Святий Миколай, який вручив діткам солодкі подарунки.