Олександр Яковлєв – переможець "Bulgaria Arts Festival 2016"

Дата: 26.07.2016 08:34

Хвилюючою подією для творчої родини Кучеренків-Яковлєвих стала звістка про перемогу їх Сашка в Бол­гарії на конкурсі "Bulgaria Arts Festival 2016" в м. Варна (Золоті піски).
Гурт "Mens Club", який скла­дається з чотирьох учас­­ни­ків, студентів Київ­сь­кої консерваторії, завоював пер­­­ше місце в музичному жан­рі та Гран-прі в вокаль­но-інструментальному жан­рі, де саме Сашко є со­ліс­том-вокалістом.
Олександр Яковлєв сво­їм надзвичайним талан­том ра­ду­­вав тульчинських гля­да­чів на чисельних куль­ту­р­но-мис­­­тецьких заходах мі­с­та і ра­йону. На сцені райо­нного будинку культури він почи­нав свій творчий шлях.
Пер­ші перемоги на об­лас­них та всеукраїнських конкурсах надали йому впе­в­неності у власних си­лах. Пізніше було навчання у Вінницькому училищі куль­тури і мистецтв, згодом - в консерваторії.
Шанувальники таланту Олек­сан­дра зичать йому подальших творчих злетів, успішних мистецьких проектів та щасливої долі.