Олімпійські надії країни

Дата: 11.09.2013 15:06

Про важливість гармонійного фізичного виховання молоді та поширення серед молодих людей моди на здоровий спосіб життя говорив Президент України Віктор Федорович Янукович 4 вересня 2013 року в м. Києві на Всеукраїнському форумі молоді. Напередодні Дня фізичної культури і спорту в Тульчинській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів – ліцеї відбулись цікаві змагання.
9 вересня 2013 року в школі пройшли заходи з метою формування свідомого ставлення учнів до необхідності регулярних занять фізичною культурою і спортом, ведення здорового способу життя, виявлення талановитої молоді.
Проведено по класам Всеукраїнський Олімпійський урок, організовано зустріч учнів школи з ветеранами спорту Мельником Вікторем Адамовичем, майстром спорту міжнародного класу з важкої атлетики Кураченко Любов’ю Володимирівною, які взяли активну участь у проведенні спортивного свята «Олімпійські надії країни».
Змагання закінчилися перемогою команди «Сокіл» з рахунком 12:13.
На завершення свята кращі спортсмени школи були нагороджені дипломами, м’ячами та солодкими подарунками. За традицію свято завершилося футбольною зустріччю команд «Інтер»і збірної команди кадетів «Легіонер». Футболістів нагороджено дипломами. Організаторами спортивного свята стали учителі фізичної культури Вдовиченко В.М., Лях Л.Г., Дерев’яга О.В., педагоги-організатори.