«OPERAFEST-TULCHYN» - дякуємо всім спонсорам і волонтерам!

Дата: 08.06.2017 08:35

Протягом 4 - 5 червня 2017 року в м. Тульчині відбувся Міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN – грандіозна подія в громадсько-культурному житті району. В рамках фестивалю було проведено Перший всеукраїнський практичний Форум «Культура та креативні індустрії – як спеціалізація розумної стратегії розвитку малої території». Високі зразки світової та національної культури були майстерно поєднані з сучасним адміністративним менеджментом і потенціалом об’єднаних територіальних громад.

«Ця подія має велику просвітницьку місію, яка презентує нашу державу, українське оперне мистецтво, наші вітчизняні таланти. Це ще один крок до розвитку сучасної європейської України, формування нашої національної позиції та сприйняття нас у світі як талановитої і культурно багатої нації. Крім того, це чудовий шанс відновити легендарний Палац Потоцьких та додати його до переліку туристичних перлин нашої країни», - зазначив народний депутат України Микола Кучер, який надав значну підтримку в організації фестивалю.

Варто зазначити, що головним спонсором та меценатом цього грандіозного заходу, який однозначно є однією з головних подій року на Вінниччині, став головний акціонер ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк, який профінансував основні витрати на проведення заходу.

Тульчинська районна державна адміністрація, Тульчинська районна рада, Тульчинська об’єднана територіальна громада, районний організаційний комітет з підготовки та проведення цих масштабних заходів щиро дякують всім організаціям і підприємствам, землякам – доброчинцям, які фінансово, матеріально підтримали міжнародний проект: ТОВ «Тульчинм’ясо» (генеральний директор – Войтович В.Т., виконавчий директор – Кудельська Н.З.), група компаній «ПЕТРУС» (віце-президент – Гаркушин В.О.), АК «Зелена долина» (генеральний директор – Мороз Ю.А.), ПАТ «Дружба-ВМ» (директор – Хворостовський В.М.), ПСП «Зоря» (директор – Яськов М.О.), ТОВ «Богданівське» (директор – Дяченко О.Д.), ПСП «Україна» (директор – Лучко А.А.), СТОВ «Авангард» (директор – Трач М.М.), СТОВ «Суворовське» (директор – Чорноморець В.М.), ТОВ «Туль-Чікен» (директор – Таратунська Л.В.), директору «Вінагросвіт» Новіцькому О.А., Тульчинській філії ТОВ «Фуд Девелипмент» (директор – Шванц П.А.), ПП «Корнер» (директор – Мандрик Ю.Ф.), Тульчинському хлібокомбінату (директор – Пушкар А.В.), ДСРП «Тульчинський рибцех» (директор – Кривов’яз П.Д.), ПАТ «РБУ-6» (директор – Баришніков А.Д.), СТ «Шпиківський молокозавод» (директор – Бідюк М.П.), Мензулу О.А.(підприємцю), ТОВ «Тульчинська друкарня» (директор – Назарук В.С.), ПСП «Левківці» (директор – Покиньчереда В.І.), Зелюку І.В.(підприємцю), Лотишу М.К.(підприємцю), Аветісяну А.А.(підприємцю), Казміруку Г.Д.(підприємцю), Кішику Ю.Д.(голова ФГ «Господар»), Бенедику В.С.(підприємцю), Жеребцову В.В.(підприємцю), ПСК «Тульчинський ринок» (директор – Лалазарян О.С. ), Ільченку А.Л.(підприємцю), ФГ «Андріївське» (голова – Бияк В.І.), Мензулу О.В.(підприємцю), Трояну О.М.(підприємцю), СФГ «Лан» (голова – Шульц В.М.), ТОВ «Титан» (директор – Гайду В.Д.).

Вагому організаційну допомогу район отримав від РГО «Тульчинське земляцтво» (голова – Подолян В.В., секретар – Фолюшняк Є.В.). Практично всі заходи відбувалися на території Тульчинського училища культури (директор –Трачук Л.Д.), трудовий колектив якого виконав всі поставлені завдання.

Дякуємо за підтримку трудовим колективам: Тульчинських електромереж (директор – Чорнописький О.В.), ПВКП «Будівельник» (директор – Ковінько В.Г.), Тульчинського ДЛМГ (директор – Поліщук В.А.), ВПУ № 41 м. Тульчина (директор – Друм Т.П.), Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ (директор – Моркляк М.І.), Тульчинської спеціалізованої ЗШ-інтернат І-ІІІ ст. – ліцею (директор – Хлівнюк М.М.), обласного дитячого оздоровчого табору відпочинку «Подільський Артек» (директор – Мазур П.Н.), РГО «Музей просто неба «Козацька левада» (голова – Довгань М.В.), ПП «Асоль» (директор – Херсонський Б.М.), СТ «Поділля» (голова – Подолян А.В.), Тульчинському міжрайонному управлінню водного господарства (начальник – Кардач Л.П.), СВАТ «Птахокомбінат «Тульчинський» (директор – Таратунський В.П.), ТОВ «Подолянка» (директор – Галабін С.І.), кафе «Злата Марія», ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», медичним працівникам, рятувальникам-пожежникам, працівникам правоохоронних органів. Окрема, велика подяка адресована кухарям дошкільних та шкільних закладів району, що забезпечили харчування артистів і технічних працівників фестивалю.

Вагомий внесок зробили також волонтери з числа працівників райдержадміністрації, міської ради, районних закладів культури і освіти, громадських формувань та просто небайдужих тульчинців.

Дякуємо всім за добре серце і працьовитість! Це – наш спільний, великий успіх!