Оперативна нарада

Дата: 27.11.2018 15:54

27 листопада в конференц-залі районної ради відбулось термінове засідання за участі заступника голови районної державної адміністрації Вадима Шклярука, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої та військового комісара Романа Сватка з головами місцевих рад Тульчинського району на предмет введення військового стану на території прикордонних областей України.

Враховуючи ситуацію, яка склалась в акваторії Азовського моря, військовим комісаром було ознайомлено присутніх про заходи, які будуть вжиті адміністрацією та військовим комісаріатом на території Тульчинського району протягом періоду визначеним Верховною Радою. До присутніх доведено про розгортання пунктів управління на місцях та району вцілому.