Освітян Вінниччини інструктували щодо організації контролю

Дата: 27.09.2013 14:24

Нарада з питань координації заходів щодо здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів відбулася 24 вересня в актовій залі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. На нараді були присутні відповідальні працівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад, працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відповідальні працівники професійно-технічних навчальних закладів області. На питанні згаданих координаційних заходів наголосила перший заступник директора Департаменту облдержадміністрації Олена Чорна, яка закликала слухачів чітко дотримуватися переліку відповідних нормативних документів.
Також секційно розглядалися питання атестації та ліцензування навчальних закладів, питання проведення державної атестації та внутрішнього контролю навчальних закладів, питання затвердження орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та питання заповнення форм №1, №2 щодо інформації про навчальні заклади, віднесені до відповідних ступенів ризику з урахуванням встановлених законодавством критеріїв, та вимоги щодо їх заповнення.