Паління в ліжку вбиває

Дата: 31.05.2017 16:24

Шановні громадяни Тульчинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та обережними під час використання відкритого вогню та паління цигарок.

Станом на 30 травня 2017 року на території Тульчинського району виникла 31 пожежа, під час яких у вогні загинуло 3 людини з причини необережного поводження з вогнем під час паління цигарок в ліжку, а саме:

- 08.02.2017 року під час пожежі в житловому будинку в с. Кинашів – загинув чоловік.

- 25.03.2017 року під час пожежі в житловому будинку в с. Зарічне – загинув чоловік.

- 27.05.2017 року під час пожежі в житловому будинку в с. Зарічне – загинув чоловік.

Слід зауважити, що торік на Тульчинщині саме небезпечна звичка курити у ліжку стала причиною 6-ти трагічних випадків. Справа в тому, що людина не помічає, як раптово засинає та випускає з рук недопалок. Від цього починає тліти ліжко, килим або підлога та виділяється токсичний дим. Тож, щоб лихо не прийшло до Вашої оселі, будьте обережними та не випробовуйте долю!

Шановні громадяни! Для того, щоб зберегти своє здоров’я та життя ні в якому разі не куріть у ліжку або в приміщеннях. Особливо не робіть цього напідпитку, адже алкоголь дуже легко присипає пильність.

Будьте обережні з вогнем, та не випробовуйте долю!