Пам’ять – нескінчена книга

Дата: 21.06.2018 16:06

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні в читальному залі районної бібліотеки діє виставка – пам'ять «Пам'ять – нескінченна книга», на якій зібрано багато цікавих документальних матеріалів та публіцистичних спогадів учасників бойових дій.
За матеріалами виставки 21 червня в читальному залі Тульчинської районної бібліотеки відбувся історичний екскурс « Вічна пам’ять полеглим - вічна пам’ять живим», присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Захід був спрямований на згадку безсмертного подвигу всіх тих, хто в червні 1941 року піднявся на захист своєї землі. Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!