Пам’ятаймо і шануймо

Дата: 29.10.2013 16:53

Минулого понеділка, в День звільнення України від німецько-фашистських загарбників, на виконання завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів війни, голова райдержадміністрації Анатолій Бузік, голова районної ради Олексій Авраменко побували в Крищинцях і відвідали учасника бойових дій, інваліда І групи Великої Вітчизняної війни Войтка Якова Дмитровича. Перші керівники району подякували ветерану за мужність і героїзм, проявлені в боях з німецько-фашистськими загарбниками, за світле свято Перемоги, за все, що зробили неймовірними ціною і зусиллями солдати Великої Вітчизняної для майбутніх поколінь своєї Батьківщини, а також передали матеріальну допомогу. Все менше й менше серед нас живих свідків Другої світової війни, все далі й далі страшні роки тієї війни, але пам’ять про її героїв, про їх безсмертний подвиг житиме вічно в пам’яті громадян нашої держави.