Пам’яті тренера Михайла Опалінського

Дата: 05.05.2017 15:48

29-30 квітня 2017 року наш Тульчин гостинно приймав учасників XVII традиційного всеукраїнського турніру з боротьби вільної серед юнаків 2001-2002;2003-2005; 2006-2008 р.н., присвяченого пам’яті тренера Михайла Опалінського. Серед запрошених збірних команд в змаганнях взяли участь юні борці з м.Біла-Церква, м.Сміла, м.Тальне (Черкаська обл.), м.Вінниця, м.Хмільник, м.Бар, м.Ямпіль, м.Тростянець, м.Крижопіль, с.Ободівка (Тростянецького району), с.Кирнасівка, м.Тульчин. Загальна кількість участників - 146 чоловік.

В урочистому відкритті змагань взяли участь: міський голова Весняний Валерій Михайлович, керівник сектору в справах молоді та спорту тульчинської РДА Чепернатий Сергій Володимирович, голова ВФСТО «Колос» Лазарук Микола Якович, директор районної ДЮСШ Чорній Алім Іванович, директор охороної фірми м.Києва Костюк Сергій Матвійович. Всі запрошені почесні гості звернулись до учасників турніру та всіх присутніх в спортивному залі з вітальними словами та побажаннями. Привітали рідних Михайла Альбертовича, які були присутні в залі, вшанували пам'ять тренера хвилиною мовчання. Змагання проводились на двох борцівських килимах, розміщених в ігровому залі спортивного комплексу районної ДЮСШ, обладнаних автономним озвученням та відповідним інвентарем для проведення змагань даного рівня. Судівство змагань забезпечили тренери-викладачі з боротьби вільної районної ДЮСШ,та тренери, які представляли збірні команди інших регіонів. Змагання пройшли в атмосфері спортивного борцівського свята, дружби, взаєморозуміння та поваги до суперника. Звернень до головного судді змагань щодо порушення правил, упередженого судівства та протестів іншого характеру - не надходило. Незважаючи на юний вік учасників, присутні в залі фахівці боротьби і пересічні глядачі мали нагоду спостерігати за технічною майстерністю, відмінними фізичними, психологічними та вольовими якостями борців. А мотивацією до проявів кращих якостей і бажання перемагати суперника слугував солідний призовий фонд. Чемпіони та призери змагань були нагородженні цінними спортивними кубками, медалями, грамотами відповідних ступенів і в доповнення грошовою винагородою в розмірі - 300 гривень за перше місце, 200 гривень за друге місце, 100 гривень за третє місце. Тульчинці вибороли одну золоту, шість срібних та п’ять бронзових медалей. Перше місце посів – Кіт Ярослав, категорія - 69 кг. Другі місця посіли – Носов Володимир, категорія - 26 кг, Бриндуляк Іван, категорія - 42кг, Накорнеев Веніамін, категорія - 35 кг, Бойчук Олександр, категорія - 32 кг, Лисиця Вячеслав, категорія - 29 кг, Сірома Максим, категорія -24 кг.

Треті місця посіли – Барабан Сергій, категорія - 58 кг, Дедов Артем, категорія - 35 кг, Накорнеев Ілля, категорія - 32 кг, Полупанов Денис, категорія -32 кг, Накорнеев Святослав, категорія - 29 кг. (Тренери Опалінський Л.А., Ратушняк С.М., Чорній А.І.) Не залишилися без медалей і кирнасівчани, які вибороли три бронзові медалі. Треті місця посіли - Коваль Сергій, категорія – 26 кг, Хавроха Максим, категорія - 42кг, Рудкевич Богдан, категорія -42 кг. Організатори турніру дякують: Весняному Валерію Михайловичу за розуміння і підтримку в розвитку боротьби вільної в районі та багаторічну плідну співпрацю в організації проведення традиційного турніру, голові бюджетної комісії міської ради Савишину Борису Петровичу та депутатському корпусу за підтримку, директору охоронної фірми м.Києва Костюку Сергію Матвійовичу за спонсорську допомогу у проведенні турніру, директору районної ДЮСШ Чорнію Аліму Івановичу за допомогу у вирішенні організаційних питань, пов’язаних з проведенням спортивного заходу, керівнику фізичного виховання технікуму ветеринарної медицини Солов’ю Олександру Леонідовичу, викладачу фізичного виховання технікуму Олянишину Руслану Олексійовичу, головному секретареві змагань та судді Ратушняку Сергію Миколайовичу.