Пенсійний фонд інформує !

Дата: 28.12.2015 16:42

На виконання Закону України „Про внесення змін до Закону України ”Про державний бюджет України на 2015рік” прийнятого 24.12.2015року (законопроект №3689) Управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі повідомляє, що Пенсійним фондом України 28 та 29 грудня поточного року буде проведено фінансування коштів для виплати пенсії січня 2016 року.

Виплата пенсії через національного оператора поштового зв’язку за датами виплати по 8 січня 2016 року буде проводитись достроково, а саме з 28 грудня 2015року до 03 січня 2016року.

Фінансування коштів для виплати пенсій через рахунки одержувачів у банках – за датами виплати по 23 січня 2016року буде проведено 29 грудня 2015 року.

Додатково повідомляємо, що в разі неотримання пенсіонером своєї пенсії у зв’язку з відсутністю вдома або з інших причин хвилюватись не потрібно, оскільки пенсію можливо буде отримати після 4 січня 2016 року у додатковому виплатному періоді.