Пенсійний фонд повідомляє.

Дата: 28.11.2013 16:29

З 1 грудня Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 949 грн.
У зв'язку із цим відбудеться перерахунок складових пенсійних виплат, які встановлюють від зазначеної величини. Перерахунку підлягають:
- мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж — непрацюючим пенсіонерам;
- мінімальні пенсійні виплати, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, підвищення ветеранам війни, підвищення жертвам нацистських переслідувань та дітям війни, пенсії за особливі заслуги перед Україною — незалежно від факту роботи пенсіонерів.
Перерахунок буде здійснено автоматично, він не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України.