Пенсійники продовжують інформувати про нові можливості веб-порталу пенсійного фонду України

Дата: 30.11.2018 10:35

Нагадуємо, що на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України почав функціонувати кабінет страхувальника (роботодавця), через який можна замовити довідки про трудовий та страховий стаж за лічені хвилини, що дає змогу економити час застрахованої особи та спростити процедуру отримання лікарняних та декретних з держбюджету.
З метою інформування більшої кількості страхувальників про нові можливості веб– порталу, фахівці Тульчинського об‘єднаного управління ПФУ Вінницької області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед бухгалтерських та кадрових служб підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб-підприємців Тульчинського та Немирівського району.