Передвиборча статистика

Дата: 06.10.2015 14:51

25 жовтня мають відбутися місцеві вибори депутатів обласної, районної, міської, селищних, сільських рад і міського, селищних, сільських голів.

За даними офіційного сайту ЦВК, до Вінницької обласної ради (майбутній склад – 84 депутати) зареєстрований по області 841 кандидат у депутати від 12 політичних партій. Водночас, в 3-х територіальних виборчих округах нашого району зареєстровані 29 кандидатів у депутати від 10 політичних партій.

До Тульчинської районної ради (майбутній склад – 34 депутати) зареєстровані 230 кандидатів у депутати від 10 політичних партій.

До Тульчинської міської ради (майбутній склад – 26 депутатів) зареєстровані 176 кандидатів у депутати від 9 політичних партій. На посаду Тульчинського міського голови зареєстровані 4 кандидата, дані про яких надруковані в районній газеті «Тульчинський край».