Перемоги спортивного уїкенду

Дата: 29.01.2019 08:55

1. Волейбол.
26 січня 2019 року Тульчинська районна волейбольна команда «Колос» брала участь у чергових зональних змаганнях обласної аматорської Ліги з волейболу, які відбулися в спортивному залі ВПУ – 41 м. Тульчина. Ці змагання традиційно проводяться Вінницькою територіальною організацією «Колос» і в цей день до Тульчина завітали команди з Козятинського та Погребищенського районів.
Наші спортсмени з’явились на змагання в повному складі – 12 гравців і були налаштовані показати якісну гру, що у підсумку і вдалося.
В першій грі:
Тульчин - Погребище 3 : 0 (25 – 18; 25 – 15; 25 – 15) !
Досить напружена гра відбулася коли грали
Козятин – Погребище 3 : 0 ( 26 – 24; 26 – 24; 26 – 24).
Видовищна гра відбулася коли грали наші спортсмени та гості з Козятина. Боротьба тривала за кожне очко, ніхто не хотів програвати, але завдячуючи майстерності гравців, командним діям та підтримці вболівальників результат матчу став таким:
Тульчин – Козятин 2 – 1 (25 – 20; 21 – 25; 25-21) !
Таким чином, після першого туру змагань турнірна таблиця набула такого змісту:
Тульчин – 5 очок;
Козятин – 4 очки;
Погребище – 0 очок.
За збірну команду Тульчинського району виступали:
Пелешок Артем - м. Тульчин – капітан команди,
Приймак Генадій – с. Зарічне
Мошняга Валентин – м. Тульчин
Форись Анатолій – с. Крищинці
Фіяло Андрій – м. Тульчин
Якубенко Ігор – с. Тарасівка
Дорів Артем – с. Кинашів
Савченко Ростислав – с. Мазурівка
Петрунько Ігор – с. Клебань
Нестерук Сергій – с. Мазурівка
Майстер Олексій – с. Копіївка.
В подальшому нашу команду чекає два виїзди:
09.02.2019 року – м. Козятин.
23.02.2019року – м. Погребище
2. Футзал.
26 січня 2019 року футболісти МФК «Патріот» (Президент Сергій Чепернатий) повернулись з перемогою в черговому турі чемпіонату міста Вінниці з фут залу:
МФК «Патріот»(Тульчин) 3 – 2 МФК «ВінАвтоЦентр».
Перемагаючи по ходу зустрічі з рахунком 3 : 0 патріотівці дали можливість скоротити рахунок до мінімального за дві хвилини до кінця матчу, але тотальний контроль м’яча по периметру майданчика не залишив супернику шансів на позитивний результат.
У складі команди відзначились : Денис Шуляк, Євген Лєбєдєв, Ігор Бєлік.
Таким чином, наші земляки за чотири тури до фінішу чемпіонату, продовжують очолювати турнірну таблицю, маючи гру в запасі.
За результатами змагань наша команда вже здобула право на підвищення у класі – вихід до першої ліги фут залу Вінничини.
3. Змішані єдиноборства ММА.
27 січня 2019 року у спорткомплексі «Патріот» м. Вінниці наш бійцівський клуб СК «Гепард» виборов командний Кубок Вінничини, здобувши перше місце у чемпіонаті Вінницької області у наджорстокій конкуренції із бійцями м. Вінниці, м. Ладижина, м. Погребища та інших команд.
Таким чином, наші спортсмени здобули право представляти Вінничину на чемпіонаті України 2019 року.
З гордістю відзначаємо, що цього уїк – енду понад 50 спортсменів нашого району з різних видів спорту, гідно представляли спортивну Тульчинщину на спортивних аренах Вінницької області.
Щиро вітаємо наших чемпіонів та бажаємо нових перемог!