Переможці конкурсу бізнес-планів «Село: кроки до розвитку» отримали сертифікати на 50 тисяч гривень

Дата: 31.08.2018 10:03

28 серпня 2018 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу мікрогрантових проектів для сільських громад «Село: кроки до розвитку». 32 переможці конкурсу (із 68 учасників) отримали сертифікати на 50 тис. грн. для втілення своїх ініціатив від ПАТ «Миронівський хлібопродукт».
Конкурс ініціатив, організований ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у співпраці з обласною державною адміністрацією, спрямований на стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку реалізації кращих ініціатив громадян щодо економічної самоорганізації сільських мешканців. Він охопив села Бершадського, Липовецького, Могилів-Подільського, Гайсинського, Немирівського, Тростянецького, Оратівського та Тульчинського районів.
Активних та креативних вінничан із перемогою у конкурсі вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко та голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін.
По завершенню вступної частини відбулася церемонія нагородження переможців, які отримали сертифікати на грантові кошти у розмірі 50 тисяч гривень кожен.
Від Тульчинського району в цьому році на конкурс подано 10 бізнес-планів, з яких 5 – визнано переможцями:
- «Майстерне перенесення життя на фото» (Нечепоренко Надія Василівна);
- «Тепличне квітникарство» (Шерстка Антоніна Дмитрівна);
- «Доставка питної води» (Бондаренко Олексій);
- «Розвиток інститутів громадянського суспільства» (Кілимник Ірина Анатоліївна);
- «Створення інтенсивного лісового насадження багаторазового використання на основі рослини Павловнія (Клон 112)» (Білко Володимир Анатолійович).