Переможні звитяги тульчинських спортсменів

Дата: 12.02.2019 16:08

Футзал
5 лютого 2019 року відбувалися групові ігри Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків 2004 – 2005 р.н.
Наші юні спортсмени, вихованці Тульчинської ДЮСШ для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стали учасниками таких змагань, що відбулися в смт. Тростянець. За одну путівку до фіналу тульчинці боролись із спортсменами Тростянецького, Піщанського та Крижопільського районів.
В результаті напружених поєдинків футболісти з Тульчинського району здобули путівку до фіналу.
Волейбол
9 лютого 2019 року Тульчинська районна волейбольна команда «Колос» брала участь у чергових зональних змаганнях обласної аматорської Ліги з волейболу. В цей день наші спортсмени здійснили візит до м. Козятина де зустрілась з командами Козятинського та Погребищенського районів.
Ігри виявились напруженими, адже боротьба іде за перше місце в підгрупі.
В першій грі:
Козятин – Погребище 2 : 1.
Вдома в м. Тульчині вигравши у хлопців з м. Козятина наші спортсмени поступились господарям 1 – 2.
В третій грі:
Тульчин – Погребище 3 – 0.
Таким чином, після другого туру змагань турнірна таблиця набула такого змісту:
Тульчин – 9 очок;
Козятин – 8 очки;
Погребище – 1 очко.
За збірну команду Тульчинського району виступали:
Пелешок Артем - м. Тульчин – капітан команди,
Приймак Геннадій – с. Зарічне
Форись Анатолій – с. Крищинці
Фіяло Андрій – м. Тульчин
Якубенко Ігор – с. Тарасівка
Дорів Артем – с. Кинашів
Савченко Ростіслав – с. Мазурівка
Нестерук Сергій – с. Мазурівка
Майстер Олексій – с. Копіївка.
В подальшому нашу команду чекає виїзд:
23.02.2019року – смт. Погребище
Футзал
10 лютого 2019 року футболісти Тульчинського ФК «Патріот» (Президент Сергій Чепернатий) повернулись з перемогою в черговому турі чемпіонату міста Вінниці з футзалу:
МФК «Патріот»(Тульчин) 9 – 2 ФК «Oldschool».
Таким чином наші земляки за два тури до фіналу чемпіонату здобули звання чемпіонів відкритої першості м. Вінниці випередивши 15 суперників. Перемога надає право команді підвищитись у класі і виборювати п’єдестал у першій лізі наступного сезону.
Усі чотирнадцять футболістів – суто місцеві гравці – Тульчинці:
Шуляк Денис – капітан команди;
Бєлік Ігор, Лєбєдєв Євген, Булат Іван, Мельничук Дмитро, Крупнік Денис, Бевз Дмитро, Залізняк Дмитро, Мельник Роман, Куховаренко Олег, Науменко Олег, Чепернатий Владислав, Кирилюк Анатолій, Чепернатий Сергій.
Серед кращих бомбардирів турніру лідирує Шуляк Денис – 16 м’ячів та Лєбєдєв Євген 14 м’ячів.
Нагородження чемпіонів відбудеться у Вінницькому ПЦ «Зоря» за присутності перших осіб м. Вінниці.
Наступним вояжем наших футболістів стане боротьба за Кубок м. Вінниці фіналістом якого являється ФК «Патріот».
Щиро вітаємо наших чемпіонів та бажаємо усім командам, що захищають честь Тульчинщини на спортивних майданчиках Вінниччини нових яскравих перемог.
Анонс
16 лютого 2019 року відбудуться зимові сільські спортивні ігри серед команд сільських та селищних територіальних громад.
Види спорту: волейбол, настільний теніс.
Час та місце проведення:
- волейбол - на базі спортивного комплексу Тульчинської ДЮСШ, ВПУ-41 м. Тульчина;
- настільний теніс – на базі Тульчинської школи-ліцею.
16 лютого 2019 року футбольна команда с. Ганнополя візьме участь у змаганнях чемпіонату Вінницької обласної ліги аматорського фут залу серед дорослих команд, які пройдуть в смт. Томашпіль, де зустрінеться з командами Томашпільського та Крижопільського районів.