Перший заступник голови райдержадміністрації відвідав багатодітну родину з с. Кленового

Дата: 17.10.2013 12:25

16 жовтня 2013 року в с. Кленовому перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник разом з секретарем Шпиківської селищної ради Наталією Семко, фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Романом Дробіняком відвідав багатодітну родину Батранюк Наталії Миколаївни, якій зусиллями влади та небайдужих людей було придбано житловий будинок. Підтримка цієї багатодітної родини, в якій виховуються четверо дітей, яскравий приклад реалізації виконання доручення глави держави щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення. Віталій Побережник ознайомився з умовами проживання багатодітної сім’ї, ходом ремонтних робіт в будинку, подарував дітям солодощі.
На даний час в районі проживає 451 багатодітна родина, в яких виховується 1508 дітей. Зокрема, сімей де виховується троє дітей – 345, четверо – 73, п’ятеро – 24, шестеро – 6, семеро – 2, одинадцятеро – 1. Фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (17 чол.) забезпечують соціальними послугами усі багатодітні сім’ї району.