Первинна ланка районної медицини – до послуг населення

Дата: 11.09.2013 15:50

10 вересня 2013 року в Тульчинському ЦПМСД головний лікар Нечипорук В.О. провів оперативну нараду за участю завідувачів АЗПСМ .На нараді заслуховувались питання по виконанню соціальних ініціатив Президента України В.Януковича відповідно до Постанови Кабінету міністрів України “Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” , питання щодо введення електронного реєстру пацієнтів, можливість створення єдиної електронної бази реєстру пацієнтів . Повторно лікарів ЗПСМ було ознайомлено з алгоритмом дій Тульчинського РЦПМСД , лікаря ЗПСМ , і громадянина щодо реалізації права пацієнта на вибір лікаря що надає первинну медичну допомогу.
Також на розгляд було винесено питання про підготовку структурних підрозділів Тульчинського РЦПМСД до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, яке знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації.