Під соціальним супроводом в області – майже три тисячі родин

Дата: 16.10.2013 16:55

Щотижневу апаратну нараду перший заступник голови ОДА Максим Боровський розпочав з повідомлення:
«Одна із соціальних ініціатив Президента України стосується вдосконалення роботи соціальних служб. Наше завдання – сприяти повному охопленню соціальними послугами найуразливіших категорій населення, якомога раніше виявляти проблемні сім’ї і вчасно надавати їм необхідну підтримку».
Про виконання завдань Глави держави у цій сфері детальніше розповіла заступник голови ОДА Любов Спірідонова:
«Останнім часом докорінно змінилася система надання соціальних послуг для уразливих родин. Раніше діяли тільки соціальні служби і центри, які охоплювали різні напрями роботи, але не завжди мали можливість дійти до проблемних сімей у віддалених населених пунктах. У 2012 році для Вінницької області було підготовлено 380 соціальних працівників, які працюють у сільській місцевості і опікуються проблемними сім’ями, вчасно надають інформацію про зміни ситуації і потребу в допомозі. Держава виділила для цього нашій області 12 мільйонів гривень. Це серйозний людський і фінансовий ресурс для розв’язання багатьох проблем».
У 2013 році у Вінницьку область були направлені (додатково) ще 112 соціальних працівників. Нині їх на Вінниччині – 492. Під соціальним супроводом в області –майже три тисячі родин.