Підготовка до ІІ Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHIN» триває

Дата: 21.05.2018 16:31

21 травня 2018 року в м. Тульчині відбулося виїзне засідання організаційного комітету з підготовки та проведення II Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHIN» за участю голови облдержадміністрації Валерійя Коровія, заступників голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка та Василя Броварника, начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського, радника Міністра культури України Ірини Френкель, голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, керівників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування району, районних державних установ та організацій.

В ході зустрічі організаційним комітетом здійснювалося інспектування окремих об’єктів, що задіяні у проведенні фестивалю, розглядалися конкретні питання підготовки міста і району до цього масштабного культурно-мистецького, туристично-просвітницького заходу, запланованого на 8 – 10 червня.