Підготовка до осінньо-зимового періоду триває

Дата: 26.06.2018 12:35

Сьогодні, 26 червня 2018 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районного оперативного штабу – Віталія Побережника, відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років за участю представників відділів та управлінь райдержадміністрації, представника Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області, а також керівників підприємств, установ та організацій району.
В ході засідання розглянуто питання про виконання плану заходів з підготовки житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, який затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 травня 2018 року №161.
Зокрема, старший державний інспектор Держенергонагляду у Вінницькій області – Гнатюк Вадим звернув увагу керівників підприємств, установ та організацій на відповідність процедури при підготовці до опалювального сезону, відповідність нормативної документації, що регламентовано Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду.