Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років

Дата: 02.07.2015 16:55

01.07.15 року в конференц-залі адміністративного будинку Тульчинської районної ради та райдержадміністрації відбулося засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
У засіданні взяли участь: голова райдержадміністрації Микола Підболячний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, члени штабу, втому числі, представники Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у Вінницькій області - Леонід Клюка та Сергій Чернякевич.
За підсумками засідання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій доручено постійно тримати на контролі виконання основних заходів і робіт по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.