Підготовка до виборів Президента України 31 березня 2019 року

Дата: 12.02.2019 11:50

12 лютого 2019 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Тульчинської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду на тему: "Порядок організаційно-правової підготовки і виконання дій відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року". В семінарі взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації, представник КП «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», посадові особи органів реєстрації сільських, селищних та міської рад, які здійснюють реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання громадян.
Начальник відділу ведення державного реєстру виборців Олена Траченко акцентувала увагу присутніх на ключових етапах календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, а також повідомила про можливість тимчасової зміни місця голосування громадянам, які на день голосування перебуватимуть не за місцем своєї реєстрації і роз’яснила порядок звернення з цього питання до відділу ведення Державного реєстру виборців.