Підготовка та проведення ІІ Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHIN»

Дата: 27.04.2018 16:03

27 квітня 2018 року в приміщенні палацу Потоцьких відбулося виїзне засідання організаційного комітету з підготовки та проведення ІІ Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHIN».

В засіданні взяли участь: заступник голови облдержадміністрації, голова оргкомітету Івасюк І.Д.; начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету Городинський С.С.; заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації, секретар оргкомітету Троян В.Г.; директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Копачевський М.А.; радник Міністра культури України, директор Українського центру культурних досліджень, заступник голови оргкомітету Френкель І.В.; перший заступник голови райдержадміністрації Побережник В.І.; заступник голови райдержадміністрації Глізнєцов В.М.; голова районної ради Авраменко О.П.; заступник голови районної ради Григорьєва Н.І.; Тульчинський міський голова ОТГ Весняний В.М. та інші посадові особи органів виконавчої влади, та місцевого самоврядування.

Під час засідання було обговорено стан виконання поставлених завдань та окреслено план подальших дій щодо проведення Фестивалю.