Підсумки футбольного 2016 року

Дата: 29.12.2016 14:40

На закінчення спортивного року команда ФК Патріот – РДЮСШ взяла участь у двох футбольних турнірах. 23 грудня 2016 року у м.Вінниця було проведено турнір за участі 3 спортивних шкіл, у тому числі РДЮСШ м.Тульчина серед юнаків 2003-2004 років народження. Вдало зігравши свої матчі проти непоступливих вінницьких команд «Темп» та «МФК Вінниця» тульчинці зайняли заслужене 1 місце.
Кращим гравцем турніру було визнано футболіста ФК Патріот - РДЮСШ – Дзяда Івана.
Молодший склад команди відвідав по запрошенню організаторів Новорічний турнір з футзалу серед дітей 2006-2007 р.н. у м.Немирів.
Турнір проходив по системі кола де за загальною сумою очок визначались переможці.5 команд учасниць боролися за перемогу – це футбольні школи м. Немирів, м.Тульчин, м Липовець, м. Іллінці, м. Ладижин. В результаті наші юні вихованці , чудово провівши 4 гри, зайняли почесне 2 місце, поступившись лише команді-переможниці турніру.
1 місце Авангард - Енергія м Ладижин
2 місце Патріот- РДЮСШ м. Тульчин
3 місце ФК Немирів м. Немирів
З гарним настроєм та впевненістю у нових перемогах в наступному 2017 році.
Тренер команди Ігор Бєлік.