Підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець”

Дата: 14.05.2014 08:13

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року № 1152 щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець”, наказу Національного агентства України з питань Державної служби від 15.02.2012 року № 29 в Тульчинській райдержадміністрації в березні-квітні цього року проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець”.
Конкурс проводився за двома номінаціями – ,,Кращий керівник” і ,,Кращий спеціаліст”.
Для проведення конкурсу в районі створено організаційний комітет.
Взяти участь у конкурсі виявили бажання 10 державних службовців, які подали відповідні заяви та необхідні документи до Організаційного комітету.
Учасники конкурсу складали тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією.
Організаційний комітет забезпечив складання ділового документа учасниками конкурсу, а також виконання завдань з володіння персональним комп’ютером.
За результатами конкурсу в номінації ,,Кращий керівник” визнано переможцем Полянську Тетяну Вікторівну, начальника планово-фінансового відділу управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

В номінації ,,Кращий спеціаліст” Мельник Катерину Олександрівну, головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації.