Підвищив голос на дитину - оплати 3400 гривень моральної компенсації

Дата: 11.10.2018 10:07

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує, що Верховна Рада має намір ввести штраф до 3 400 гривень за буллінг (цькування). Такого роду покарання буде поширюватися на батьків, вчителів, вихователів дошкільних закладів, які чинять тиск на дітей. Сьогодні, ми часто чуємо про неправильне поводження з дітьми в школах, дитячих садках і навіть вдома. В нашій країні не було механізму взаємодії, спрямованого на конфлікти між дітьми і вчителями, вихователями чи батьками. Діти - найбільш незахищена ланка нашого суспільства.
Днями було прийнято в дію закон, який вводить покарання за цькування дітей. За даний законопроект проголосували 235 депутатів. Пропонується встановити, що буллінг, тобто моральне або фізичне насильство, агресія у якому-небудь виді, або інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати обличчя своїм інтересам тягне за собою штраф від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-850 гривень). Ті ж дії, вчинені повторно протягом року або вчинені щодо неповнолітнього тягнуть за собою штраф від 100 до 200 мінімумів (1 700-3 400 гривень). Буллінг з боку малолітньої або неповнолітньої тягне за собою накладення штрафу на батьків від 20 до 50 мінімумів (340-850 гривень). Приховування випадків буллінга співробітником установи освіти карається штрафом від 50 до 100 мінімумів (850 - 1700 гривень).
Закон вступить в силу найближчим часом.