Питання безпеки дорожнього руху розглянула координаційна рада

Дата: 11.12.2014 14:41

10 грудня 2014 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Побережника В.І. відбулося засідання районної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та засідання оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення у зв’язку з ускладненням погодних умов у зимовий період 2014-2015 рр. На засіданні розглянуті питання про стан і проблеми утримання автомобільних доріг району та готовність дорожніх організацій, ВДАІ Тульчинського РВ УМВС, Тульчинському РС ГУДСНС до взаємодії при ускладненні погодніх умов у зимовий період 2014-2015рр. забезпечити безпечний та безперебійний рух транспортних засобів та роботу об’єктів життєдіяльності населення району.