Платники тульчинщини сплатили до бюджетів більше 172 млн грн податків

Дата: 06.07.2018 11:29

За перше півріччя цього року платники тульчинщини забезпечили збір платежів до бюджетів усіх рівнів на суму 172 млн 386 тисяч гривень. Це на 30 млн. грн перевищує показники першого півріччя 2017 року.
Зокрема, до державного бюджету надійшло 71,7 млн грн, що на 6 млн.грн перевищує надходження січня-червня минулого року.
Серед ключових складових у структурі надходжень до держбюджету є податок на додану вартість – його надійшло 34,6 млн грн, військовий збір 5,3 млн.грн.
Надходження до бюджетів територіальних громад у першому півріччі 2018 року перевищили 100 млн грн, а це на 23,6 млн грн більше, ніж за аналогічний період торік.
Серед усіх надходжень більше 90 млн. грн – це податок на доходи фізичних осіб. Крім цього, місцеві бюджети отримали 14,8 млн грн єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва та 1,4млн. грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.