Подаруймо дітям радість!

Дата: 20.08.2014 15:03

Тульчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районна організація Товариства Червоного Хреста оголошують про початок благодійної акції «Подаруймо дітям радість!». Метою якої є допомога у підготовці дітей з малозабезпечених багатодітних сімей до нового навчального року.
Закликаємо представників громади, соціально-відповідального бізнесу, релігійних організацій, установ, підприємств та організацій усіх форм власності району взяти участь в акції та забезпечити дітей необхідним шкільним приладдям, одягом та взуттям.
Під час проведення акції працюватиме банк одягу від Товариства Червоного Хреста. Усі бажаючі матимуть змогу поповнити його взуттям та одягом, які будуть передані малозабезпеченим громадянам району.
Долучитись до благодійної акції можна, 26 серпня 2014 року об 11 годині 00 хв. біля приміщення районного будинку культури.
Контактні телефони: Тульчинський РЦ СССДМ – 2-36-45, районна організація Товариства Червоного Хреста – 2-17-35.