«Поховайте та вставайте, кайдани порвіте…»

Дата: 22.05.2017 15:11

22 травня 2017 року, в день 156-ї річниці перепоховання нашого Кобзаря на Чернечій горі (1861) голова райдержадміністрації Микола Підболячний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, заступник голови райдержадміністрації Володимир Глізнєцов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Вільчинський, керівники, працівники ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, районної бібліотеки і будинку культури поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Тульчині.

Керівник району звернувся до присутніх із закликом шанувати великого Кобзаря, нагадав про історію перепоховання тіла видатного поета на Україні біля м. Канів, порадив при нагоді відвідати це святе для кожного українця місце.