Покупці можуть самостійно отримати підтвердження про реєстрацію податкової накладної в ЄРПН

Дата: 19.02.2015 09:31

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів чи послуг, є для їх покупця підставою для нарахування сум ПДВ, що відносяться до податкового кредиту.
Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує платникам ПДВ про те, що з 1 січня 2015 року покупці - платники податку мають можливість отримувати з ЄРПН електронні копії податкових накладних/розрахунків коригування, які зареєстровані в ЄРПН їх контрагентами - постачальниками.
З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в ЄРПН, покупець надсилає в електронному вигляді запит до ЄРПН, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Податкова накладна, складена в електронному вигляді, яка отримана з ЄРПН покупцем, вважається такою, що отримана від постачальника.