Популяризація військової строкової служби

Дата: 19.11.2018 10:55

Для виконання Планів Генерального Штабу Збройних Сил України осіннього призову на строкову військову службу громадян України віком 20-27 років райдержадміністрація на території району постійно проводить комплекс заходів щодо популяризації військової строкової служби та виконання планів поставки призовників до військових частин Збройних Сил України. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 вересня №283 створено робочу групу щодо пошуку призовників на території Тульчинського району та доставки їх на призовну комісію до райвійськкомату. До її складу увійшли представники райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування та представники підрозділу Національної поліції. Більша частина призовників, відповідно до вручених повісток, проходять військово-медичну комісію та з’являються до Тульчинського районного військового комісаріату. Але є частина громадян призовного віку, що свідомо ухиляються від проходження строкової військової служби та не з’являються до комісаріату ігноруючи виконання свого громадського обов’язку. Матеріали на таки осіб передано до Тульчинського ВП НВП ГУ НП у Віннницькій області щодо розшуку та доставки їх до призовної комісії за місцем приписки.
Робочою групою також проводяться рейди на території району та міста по встановленню даних осіб. Так 18 листопада у м.Тульчині на території автобусної станції було виявлено 2 особи призовного віку, що ухиляються від проходження військової служби. З даними особами проведено профілактичні бесіди, повідомлено про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо їх подальшого ухилення від проходження військової служби та повторно вручено повістки для прибуття до районного військового комісаріату.