Посвята в ліцеїсти

Дата: 20.10.2014 09:35

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісні святої свободи.
Усі мої сили і душу широку.
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно,
Моя Батьківщино!
Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить.

Традиційно в переддень свята Покрова Богородиці - покровительки українського козацтва - учні, які прийшли до ліцею вперше в цьому навчальному році, стають повноправними ліцеїстами. Ставши кадетами, курсанти, переступають із дитинства в зрілість, залишили безтурботний сміх, дитячу легковажність.
На церемонії посвяти у ліцеїсти наших кадетів привітали почесні гості: настоятель храму М. Чудотворця протоієрей отець Роман, голова Тульчинської районної державної адміністрації Распутна Галина Григорівна, голова спеціального сектору вищих навчальних закладів науки та інтелектуальної власностіДепартаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Калетнік Анатолій Миколайович, керівник головного слідчого управління Служби Безпеки України генерал-майор Вовк Василь Васильович, начальник Тульчинського районного сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Рудик Сергій Вячеславович, завідувач відділом основ здоров'я, фізичного виховання та захисту Вітчизни ВОІПОПП Гусєв Віктор Григорович, представники Тульчинського районного військового комісаріату.
Гості відзначили курсантів за обраний ними напрямок, адже це відповідальний шлях, що потребує багато зусиль та праці.
Після отримання свідоцтв ліцеїстів, учасники церемонії закружляли у вихорі кадетського вальсу. А їх наставники Омельченко О.П. та Омельченко Л.Ж. на особистому прикладі продемонстрували майстер-клас у виконанні пречудового танцю.
Спостерігаючи за граційними парами, батьків переповнювало почуття гордості, радості і хвилювання за своїх дітей.
Адміністрація школи та весь педагогічний колектив ще раз вітає вас, шановні кадети, ваших наставників, рідних і близьких з цим прекрасним святом.