ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригади з вирощування курчат-бройлерів № 55, на території Михайлівської сільс

Дата: 29.11.2018 11:40
Кількість переглядів: 346

  1. Повна назва документа державного планування:
Стратегічна екологічна оцінка проекту детального плану території для будівництва бригади з вирощування курчат- бройлерів № 55, на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.
В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).
  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Тульчинська районна державна адміністрація.
  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
3.1.Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб - сайті Тульчинської районної державної адміністрації (www.tulchin@vin.gov.ua) – 25 жовтня 2018 року. Публікація заяви в газеті «Тульчинський край» – 02 листопада, в газеті «РЕАЛії» -31 жовтня.
3.2.Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб - сайті Тульчинської районної державної адміністрації (www.tulchin@vin.gov.ua) – 28 листопада 2018 року. Публікація повідомлення в газеті «РЕАЛії» - 28 листопада; в газеті Тульчинський край – 30 листопада.
3.3.Способи участі громадськості:
- надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 23600, Вінницька обл., місто Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 1, тел./ факс: (04335) 2-23-82, тел. 2-14 -63;
3.4.Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань – 27 грудня 2018 року 0 12.00 год у селі Маньківка, Тульчинського району Вінницької області, вул. Шевченка, 44, приміщення сільського клубу.
3.5.Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Тульчинська районна державна адміністрація, 23600, Вінницька область, місто Тульчин, вулиця Миколи Леоновича,1, каб.204. Контактна особа – Шевчук Микола Олексійович, тел. (04335) 2-17-31
3.6.Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Тульчинська районна державна адміністрація; 23600, Вінницька обл., місто Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 1 тел./ факс: (04335) 2-23-82, тел. 2-14 -63; email rda_tulchin@vin.gov.ua
Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.
3.7.місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
Офіційні веб - сайти Міністерства екології та природних ресурсів України( menr.gov.ua), Вінницької обласної державної адміністрації ( www.vin.gov.ua)
Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва бригади з вирощування курчат- бройлерів № 55, на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області оприлюднено 28 листопада 2018 року на офіційному веб - сайті Тульчинської районної державної адміністрації rda_tulchin@vin.gov.ua
Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 28 грудня включно.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь