Повідомлення щодо посилення габаритно-вагового контролю під час проїзду автомобільними дорогами загального користування

Дата: 17.04.2019 10:24

Відповідно до статей 16, 31 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 5 Закону України «Про державний рух», статті 12 Закону України «Про автомобільний дороги», статті 2 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» (зі змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 березня 2019 року № 252 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування та посилення габаритно-вагового контролю» та з метою здійснення габаритно-вагового контролю під час проїзду автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, а також належних заходів щодо збереження несучої здатності конструкції дорожнього одягу від впливу динамічних навантажень в умовах підвищеної температури повітря, у разі настання погодно-кліматичних умов в період з червня по вересень поточного року, за яких експлуатація великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів може призвести до значного пошкодження та руйнування автомобільних доріг загального користування (денна пора доби за температури повітря вище +28) обмежено в дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування району великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів фактичною масою понад 24 т. і навантаженням на вісь 7 т. з 9-00 год до 22-00 год., крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури