«Повір у себе»

Дата: 06.05.2019 16:47

02 травня в Тульчинському районному будинку культури проведено виставку дитячих робіт в рамках районного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Даний захід організовано Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Тульчинським центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії». На виставці були представлені робити 20 дітей району. Милували око вироби з бісеру, вишивки, малюнки, аплікації, «жива» картина та багато інших виробів. Виставка дитячої творчості налічувала понад 50 робіт. Загалом, кожен твір - це спроба відтворити власний світ за допомогою полотна, акварелі, ниток, це маленький шедевр, який дає дітям та молоді з інвалідністю стимул для вдосконалення своєї майстерності та майбутніх життєвих перемог. Фестиваль „Повір у себе” вперше проведено у Вінницькій області у 1992 році. Ідея проведення та гасло Фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» поширились по всій Україні. Завданнями Фестивалю є пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел. Після виставки діти мали змогу переглянути мюзикл зразкового музичного театру «Росинка», кер. Кобцева Г.Ю.- «Колобок на новий лад».